Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wydaliśmy kolejną płytę!

17 maja 2011

Wydaliśmy kolejną płytę!

"4 Góralskie serce" jest już szóstą płytą wydaną przez naszą fundację, a jednocześnie pierwszą płytą "live". Została ona zarejestrowana 10 lipca 2010 r. podczas koncertu "Moje pocieszenie" odbywającego się w ramach Wierchowych Spotkań w Zakopanem.

Wydanie płyty nie byłoby możliwe , gdyby nie pomoc i zaangażowanie osób, które w ten projekt uwierzyły i ofiarowały mu swój cenny czas i serce.

W sposób szczególny dziękujemy: Adamowi Sztabie, Tadeuszowi Mieczkowskiemu, Annie Dymnej, Arturowi Andrusowi, Rafałowi Królikowskiemu, Łukaszowi Sztabie, Dorocie Szelągowskiej, Agnieszce Kreiner, Piotrowi Brzezińskiemu, Barbarze Pieczarze, Janinie Paluch-Wacław, Pawłowi Murzynowi, wszystkim muzykom i wokalistom, którzy zaangażowali się w ten projekt, a także sponsorom , którzy go wsparli.

Płyta jest do nabycia w sklepie internetowym fundacji.

 

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!