Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Michał Karol Wiśniewski w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

08 maja 2013

Michał Karol Wiśniewski w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

8 maja w warszawskich Łazienkach Królewskich odbył się półfinał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Koncert poprowadziły: Anna Dymna oraz Anna Popek.Wśród laureatów półfinałowych zmagań znalazło się troje naszych fundacyjnych Przyjaciół - Michał Karol Wiśniewski, Karolina Sawka oraz Armand Perykietko. Bardzo im gratulujemy!

Do finału zakwalifikował się Michał Karol Wiśniewski. Finał odbędzie się 8 czerwca na Rynku w Krakowie.

TRZYMAJMY KCIUKI ZA MICHAŁA !!!

Koncertowi w Łazienkach towarzyszyła Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Wśród wielu kolorowych stoisk zdobiących w tym dniu łazienkowskie alejki, znalazło się również stoisko z wytworami pracy wychowanków z zaprzyjaźnionego z nami Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr2 w Lublinie. Już po raz siódmy nasza Fundacja wspólnie z Dyrekcją i Nauczycielami ośrodka zorganizowała wyjazd kilku wychowanków do Warszawy na tę wystawę. Dzieci z przejęciem prezentowały prace swoje i swoich kolegów licznym gościom przybyłym do Łazienek. I trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem. Zainteresowanie przechodniów było bardzo duże, a dzieci usłyszały wiele słów podziwu i zachwytu. Dużą atrakcją dla dzieci było spotkanie i wspólne zdjęcia ze znanymi artystami polskiej sceny .

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!