Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Koncert w Warszawie

05 września 2013

Koncert w Warszawie

W dniu 30.08.2013r. na zaproszenie Pani Anny Rudnickiej-Sipayłło, która jest Prezesem Zarządu Agencji Advanced Public Relations, gościliśmy w Warszawie. W magicznej scenerii, której autorką była Ewa Strzelecka, odbył się koncert w wykonaniu naszych młodych artystów.

W koncercie wystąpili: Klaudia Borczyk, Ania Dydymska, Aneta Rudkowska, Karolina Sawka, Wiktoria Smuga, Tomek Kowalik, Patryk Matwiejczuk, Marcin Tytko oraz Dominik Strzelec. Koncert poprowadziła Anna Popek.

Występy naszych artystów bardzo podobały się przybyłym na uroczystość gościom. Wielu z nich zapowiedziało swoją obecność na koncertach w Zakopanem.

Agencja APR od kilku lat wspiera naszą Fundację. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Rudnickiej-Sipayłlo za zaproszenie i możliwość zaprezentowania działalności naszej Fundacji.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!