Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Charytatywne malowanie w radiowej „Jedynce”

21 listopada 2014

Charytatywne malowanie w radiowej „Jedynce”

W gmachu Polskiego Radia w Warszawie powstawały dzisiaj niezwykłe obrazy, które zostaną zlicytowane w ramach tegorocznych „Choinek Jedynki”. Znane postacie świata kultury oraz show-biznesu malowały i rysowały na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, a także Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Trwająca od 6 do 13 grudnia aukcja „Choinek Jedynki” obejmie również prace o tematyce świątecznej, których autorami są: Anna Dymna, Anna Komorowska, Zofia Wichłacz, Katarzyna Dąbrowska, Andrzej Wajda, Joanna Moro, Maja Ostaszewska, Reni Jusis, Renata Przemyk, Krzysztof Hołowczyc, Michał Winiarski, Michał Kwiatkowski, Zbigniew Boniek, Kamil Stoch, Mariusz Wlazły, Antoni Królikowski, Grzegorz Daukszewicz, Wojciech Korda, Krzysztof Krawczyk i Marek Ałaszewski.

Już 5 grudnia na antenie Programu Pierwszego, podobnie jak w minionych latach, licytowane będą prace dzieci, które wzięły udział w konkursie „Choinek Jedynki”, a także obrazki podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis. Finał tegorocznych „Choinek Jedynki” będzie miał finał na Stadionie Narodowym.

Zachęcamy do obejrzenia prac na stronie Jedynki.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!