Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Sukcesy "Naszych"

20 czerwca 2008

Sukcesy "Naszych"

Z prawdziwą przyjemnością informujemy finał tegorocznego festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty przyniósł sukcesy "Naszym". 14 czerwca na Krakowskim Rynku podczas finałowego koncertu wystąpiło Troje naszych Przyjaciół: Agnieszka Rejtczak, Ela Kuzio i Darek Tabiś.

Darek wyśpiewał sobie I miejsce w kategorii dorosłych, a Ela drugie miejsce. Agnieszce nie udało się tym razem zająć premiowanego miejsca. Agniecha nie przejęła się jednak tym zbytnio, gdyż znalezienie się w szóstce finalistów jest już ogromnym sukcesem, a za rok będzie próbowała ponownie. My byliśmy dumni z jej występu, gdyż zaśpiewała przepięknie.

W kategorii dzieci wygrał Robert Rumak, a nasza fundacja przyznała mu swoją własną nagrodę - dwutygodniowy pobyt w Zakopanem i uczestnictwo w tegorocznych "Wierchowych Spotkaniach". Na koncercie w Zakopanem Robert Rumak zaśpiewa piosenkę pt. "Cyje to rumaki".

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!