Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Marcin Tytko w Kancelarii Prezydenta RP

03 października 2008

Marcin Tytko w Kancelarii Prezydenta RP

Dziś kończy się czterotygodniowa praktyka studencka Marcina Tytko w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Marcin trafił tam dzięki Panu Andrzejowi Dudzie - podsekretarzowi stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pan Andrzej Duda gościł na jednym z naszych lipcowych koncertów w Zakopanem.

Marcin, wszystkim znany jako osoba zaradna i przebojowa, nie wahał się zapytać o możliwość odbycia praktyk w Kancelarii Prezydenta RP. Jego pomysł został przyjęty przychylnie przez Pana Dudę i tak oto Marcin znalazł się tam na praktyce studenckiej. Marcin jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Prawa i Administracji i zamierza kształcić się dalej.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!