Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Góralskie Serce 2

02 czerwca 2009

Góralskie Serce 2

Kochani Przyjaciele! Miło nam poinformować, że wydaliśmy płytę "Góralskie serce 2". Zachęcamy serdecznie do jej kupowania i słuchania.

Pierwsza płyta "Góralskie serce" ukazała się w ubiegłym roku. Była ona owocem wspólnego muzykowania górali z Podhala, profesjonalnych muzyków z Krakowa i młodych artystów Fundacji Pro Artis. Wydanie drugiej płyty zaczęło się od koncertów "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi - część 4", które odbyły się w lipcu ubiegłego roku w Namiocie Festiwalowym na Równi Krupowej w Zakopanem. Wśród zaproszonych gości był m.in. prezes Radia Kraków- Krzysztof Tenerowski. Muzyka, którą wykonali nasi artyści tak mu się spodobała, że zaproponował nam użyczenia radiowego studia na realizację nagrań.

Do współpracy - podobnie jak na poprzedniej płycie - zaprosiliśmy profesjonalnych muzyków i naszych młodych artystów. Na najnowszym krążku można usłyszeć m.in. zespoły Małe Białcanki, Świtne Siustoki, Symbollika i Turnioki. Gościnnie wystąpił też zespół Full Power Spirit. Pięknego i silnego jak dzwon głosu użyczyła też Anna Dymna. Warto się na chwilę zatrzymać i posłuchać tej pięknej, góralskiej muzyki i słów płynących z serca.

Płyta jest dostępna w naszym fundacyjnym sklepie.

Gorąco polecamy!

 

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!