Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Zaczarowany Koncert w Radiu Kraków

03 czerwca 2009

Zaczarowany Koncert w Radiu Kraków

W piątek, 24 kwietnia, w Studiu S-5 Radia Kraków odbył się niezwykły koncert. Wśród wykonawców, którzy pojawili się na scenie byli m.in. artyści naszej fundacji.

Piosenki, które tego wieczoru rozbrzmiewały w Radiu Kraków były pełne wiosny, radości, słońca. Nic dziwnego, koncert zorganizowany został bowiem pod hasłem "Wiosna, ach to ty!". W repertuarze znalazły się takie piosenki jak: "Wiosna, ach to ty!", "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "Kaziu, zakochaj się", "Nie zakocham się tej wiosny", "Dla kochasia, który odszedł w siną dal", "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę", "Wszystko kwitnie wkoło". Wśród wykonawców tych pachnących wiosną utworów była m.in. Paulina Zaleś, która reprezentowała naszą fundację. Koncert poprowadziły: Anna Dymna i Lidia Jazgar. Kierownikiem muzycznym był Andrzej Zarycki.

Organizatorami całego przedsięwzięcia była Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko i Radio Kraków.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!