Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Ala Łydka zaśpiewała w Krakowie

28 czerwca 2009

Ala Łydka zaśpiewała w Krakowie

13 czerwca na krakowskim Rynku odbył się koncert "Zaczarowanego Radia Kraków" pod hasłem "Wiosna, ach to Ty!". Wśród wykonawców była m.in. Ala Łydka.

Koncert zorganizowała Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Jego hasłem przewodnim była wiosna!

Finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i goście wykonali znane i lubiane przeboje, które są kojarzone z tą porą roku, m.in. "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę", "Wszystko kwitnie wkoło". Naszą Fundację reprezentowała Ala Łydka, która wykonała piosenkę "Kaziu zakochaj się". Jej występ wzbudził wiele emocji wśród słuchaczy, a my byliśmy pełni dumy. Wiele radości przyniósł nam również finałowy koncert Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, który odbył się kilka godzin wcześniej. Wśród finalistów znalazły się: Agnieszka Rejtczak i Kasia Wachnik. Kasia piosenką "Nie wierz mi, nie ufaj mi", oraz "Nie kłam, że kochasz mnie" - zaśpiewaną razem z Łukaszem Zagrobelnym wyśpiewała sobie zwycięstwo i statuetkę Zaczarowanego Ptaszka! Wierzymy, że podobne wyróżnienie, już za rok spotka Agnieszkę i już teraz trzymamy za nią kciuki!

Obie dziewczyny będzie można usłyszeć w czasie "Wierchowych Spotkań", które już za kilka dni rozpoczną się w Zakopanem.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!