Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wierchowe Spotkania 2009

29 czerwca 2009

Wierchowe Spotkania 2009

Kochani Przyjaciele, 1 lipca w Zakopanem rozpoczną się kolejne, "Wierchowe Spotkania". Serdecznie Was wszystkich na nie zapraszamy!

"Wierchowe Spotkania" w tym roku odbędą się po raz trzeci, ale ich tradycja ma 5 lat - zapoczątkowały je koncerty pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi". W tym roku na wspólne spotkanie pod Tatrami zaprosiliśmy blisko 50 uczestników z całej Polski. W dniach 1-15 lipca, podopieczni naszej Fundacji wezmą udział m.in. w warsztatach muzycznych, wycieczkach po Zakopanem i okolicach, a także wspólnie zaśpiewają na koncertach pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi część V", które odbędą się 10, 11 i 12 lipca w Namiocie Festiwalowym na Równi Krupowej w Zakopanem. Wszystkie trzy koncerty rozpoczną się o godz. 18. 30. Na pierwszym będzie można usłyszeć przeboje ceperskie. Drugiego dnia na scenie pojawi się m.in. Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod dyrekcją Agnieszki Kreiner. Trzeci z koncertów będzie jednocześnie premierą płyty "Góralskie serce 2". Drugiego i trzeciego dnia będą z nami muzykować m.in. Świtne Siustoki. Wszystkim koncertom będzie towarzyszyła Wystawa Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Patronat nad spotkaniami muzycznymi pod Tatrami objęła Małżonka Prezydenta RP, Maria Kaczyńska (list Pani Marii Kaczyńskiej). Serdecznie zapraszamy!!!

Dla osób, które nie mogą się już doczekać piosenek z płyty "Góralskie serce 2" mamy dobrą wiadomość - 6 lipca o godz. 18. 00 w studiu S-5 Radia Kraków odbędzie się koncert po tym samym tytułem, który nosi płyta czyli "Góralskie serce 2". Będzie można na nim usłyszeć przedpremierowe wykonanie wszystkich utworów.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

NASI KOCHANI PRZYJACIELE! JAK ZWYKLE CZEKAMY NA WAS Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!