Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Armand Perykietko wystąpił z recitalem

24 listopada 2009

Armand Perykietko wystąpił z recitalem

9 listopada w Zakopanym odbyła się gala wręczenia statuetek i wyróżnień dla uczestników konkursu "Samorząd równych szans 2009". Armand Perykietko, artysta naszej fundacji wystąpił tam ze swoim recitalem.

Celem konkursu "Samorząd równych szans" jest wsparcie samorządów w zakresie prowadzenia polityki na rzecz osób niepełnosprawnych tak, by umożliwić jak najszersze włączenie tej grupy osób we wszystkie dziedziny życia lokalnych społeczności. Organizatorem konkursu jest Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego z Krakowa. Uroczysta gala w czasie której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia odbyła się 9 listopada w zakopiańskim hotelu Mercure Kasprowy. W czasie uroczystości Armand Perykietko, artysta naszej fundacji wystąpił z 40-minutowym recitalem. Jego występ wzbudził ogromny entuzjazm wśród zebranych gości i został nagrodzony gromkimi brawami. W imieniu Armanda pięknie dziękujemy organizatorom gali za zaproszenie! Mamy nadzieję, że będzie to pierwszy krok do długiej i owocnej współpracy.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!