Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

"Miłość, ach to Ty" w Radiu Kraków

08 kwietnia 2010

27 marca w Radiu Kraków odbył się koncert "Miłość, ach to Ty". Na radiowej scenie wystąpili m.in. Kasia Wachnik, Tomek Kowalik i Krzysztof Szymaszek.

Koncert "Miłość, ach to Ty" był kolejnym koncertem z serii muzycznych spotkań pod hasłem "Zaczarowane Radio Kraków". Ich organizatorami są: Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Radio Kraków. Tym razem finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki zaśpiewali piosenki o miłości. Naszą Fundację reprezentowała Kasia Wachnik, Tomek Kowalik i Krzysztof Szymaszek. Była "Wielka miłość", "Odrobina szczęścia w miłości", "Uciekaj moje serce", miłość wyśpiewana "Szeptem" i opowieść o tym, że "Podróżą każda miłość jest". Nie zabrakło też piosenek o "obiektach" miłości ("Prześliczna wiolonczelistka"), jej udrękach ("Wezwanie" z Kabaretu Starszych Panów) i miłości do dziecka ("Kołysanka dla Okruszka"). Autorem wszystkich aranżacji oraz kierownikiem muzycznym tego niezwykłego spotkania był Andrzej Zarycki. Koncert poprowadziła Lidia Jazgar. Gościem specjalnym koncertu był Grzegorz Turnau, który zaśpiewał "Hymn o miłości" i towarzyszył Tomkowi Kowalikowi w czasie wykonywania przez niego piosenki "Bracka".

Tomek wybrał niższą tonację od mojej, ale to mi się podoba, ponieważ od jakiegoś czasu odczuwam ciemnienie malowideł w mojej duszy. Dlatego sam chętnie wybieram coraz to niższe tonacje

Grzegorz Turnau

Grzegorz dodał, że wykonanie Tomka było po prostu świetne.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!