Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wierchowe Spotkania 2013 już za kilka dni!!

28 czerwca 2013

Wierchowe Spotkania 2013 już za kilka dni!!

Już 4 lipca rozpoczną się tegoroczne Wierchowe Spotkania. Jesteście ciekawi co wydarzy się w tym roku? Zapraszamy do dalszej części wiadomości.

Jak co roku, podopieczni Fundacji zbierają się w Zakopanem. Czeka nas wiele chwil radości z ponownego spotkania się pod Tatrami ale też dużo pracy związanej z przygotowaniami do koncertów.

Wierchowe Spotkania 2013Tegoroczne koncerty "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi - część dziewiąta" odbędą się 13 i 14 lipca, tradycyjnie na Równi Krupowej w Zakopanem. Młodym artystom Fundacji towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Adama Sztaby oraz Łukasza Sztaby, w skład której wejdą: Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna, zespół Adama Sztaby, Hajlandery. Wspólnie w wokalistami Fundacji zaśpiewają w tym roku gwiazdy polskiej piosenk i- Kasia Wilk, Halina Młynkowa, Ewelina Flinta, Kasia Klich, Mash Mish.

Wystapi również duet Czarno To Widzę, który tworzy dwoje naszych artystów - Patrycja Malinowska i Patryk Matwiejczuk.

Ukazała się także najnowsza część "Góralskie Serce" - to już szósta płyta tej serii. Będzie ją można nabyć w czasie koncertów.

Kochani przyjaciele - jak zawsze czekamy na Was z niecierpliwością.

Do zobaczenia w Zakopanem!!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!