Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Kombinezon Kamila Stocha zlicytowany!

25 maja 2014

Kombinezon Kamila Stocha zlicytowany!

Program 3 Polskiego Radia zlicytował olimpijski Kamila Stocha na rzecz Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis. W popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" odbyła się aukcja opatrznego autografem Kamila Stocha kombinezonu, w którym skoczek zdobył dwa złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Cały dochód z piątkowej licytacji przeznaczony zostanie na organizowane od 10 lat przez Pro Artis Wierchowe Spotkania , które odbędą się w lipcu w Zakopanem. Cena wywoławcza wynosiła 1000 zł.

Szczęśliwym nabywcą okazał się Pan Jan, który wylicytował kobinezon za 20 tysięcy zł. Cenę za kombinezon podbijali Kamil Stoch, Artur Andrus oraz Kuba Strzyczkowski. Kamil Stoch, dodatkowo, zdecydował się wpłacić na konto fundacji 10 tysięcy złotych. Do kolejnych wpłat zobowiązali się słuchacze.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Panu Kamilowi Stochowi za ten niezwykle cenny podarunek.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!