Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Aukcja na rzecz młodych artystów naszej fundacji

01 czerwca 2009

Aukcja na rzecz młodych artystów naszej fundacji

W niedzielę, 19 kwietnia w hotelu Belvedere w Zakopanem odbyła się coroczna aukcja organizowana przez naszą Fundację. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zorganizowanie "Wierchowych spotkań".

Licytacja rozpoczęła się punktualnie o godz. 18 i trwała blisko 3 godziny. Nasi przyjaciele jak zwykle dopisali. Nie zabrakło ani hojnych ofiarodawców ani licytujących. W tym roku przedmioty na aukcję i loterię przekazali nam : Anna Dymna, Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Józef Łuszczek, Władysław Trebunia-Tutka, Mietek Jurecki, Jacek Cygan, Adam Sztaba , Rafał Królikowski, Paweł Migiel, Krzysztof Karasek, Wacław Ustupski, TOPR, Rafał Stańko, Wojciech Fortuna, Elżbieta Chojnacka, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo z Lublina. Licytację brawurowo i z sercem poprowadzili Anna Dymna i Jacek Cygan. Za najwyższą cenę udało się zlicytować obraz autorstwa Władysława Trebuni Tutki, statuetkę Wiktora ofiarowaną przez Mietka Jureckiego, pierścionek wykonany przez Wacława Ustupskiego oraz skrzypce wykonane przez Pawła Migla.

W sumie aukcję udało się zamknąć z wynikiem 35 tysięcy złotych.

W trakcie licytacji - jak co roku - odbywała się również specjalna loteria w której każdy los był szczęśliwy. Spotkanie uświetniły występy młodych artystów naszej Fundacji: Roberta Rumaka, Tomka Kowalika , Dominika Strzelca i Małych Białcanek, którzy wykonali piosenki z płyty "Góralskie Serce 2". Aukcja nie mogłaby się jednak odbyć, gdyby nie nasi wspaniali Przyjaciele - darczyńcy i sponsorzy.

Sponsorzy główni: GRUPA TRIP i HOTEL BELVEDERE

Pozostali sponsorzy : HOTEL DAGLEZJA, PENSJONAT FIAN, PENSJONAT SZAROTKA, WYDAWNICTWO BERNARDINUM

Patroni medialni: RADIO KRAKÓW, TYGODNIK PODHALAŃSKI I TVP KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za życzliwość i zaufanie jakim nas obdarzyliście. Osobom, które wzięły udział w aukcji życzymy, aby wylicytowane przedmioty przyniosły im wiele radości!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!