Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Agnieszka Rejtczak w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

03 czerwca 2009

Agnieszka Rejtczak w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Miło nam poinformować, że Agnieszka Rejtczak - młoda artystka naszej fundacji zakwalifikowała się do finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Finałowy koncert odbędzie się 13 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie.

Organizatorem Festiwalu - który odbędzie się po raz piąty - jest Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko". O tytuł "Zaczarowanego Ptaszka" - jak co roku - będzie walczyć 12 osób. Wśród finalistów znalazła się m.in. Agnieszka Rejtczak, która znajduje się pod skrzydłami naszej Fundacji. Będziemy też dopingować Kasi Wachnik, którą zaprosiliśmy na tegoroczne "Wierchowe Spotkania" i mamy nadzieję, że będziemy ze sobą jeszcze nie raz śpiewać. Dziewczyny, trzymamy za Was kciuki!

Koncertowi w Łazienkach towarzyszyła Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Wśród wielu kolorowych stoisk zdobiących w tym dniu łazienkowskie alejki, znalazło się również stoisko z wytworami pracy wychowanków z zaprzyjaźnionego z nami Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr2 w Lublinie. Już po raz drugi nasza fundacja wspólnie z Dyrekcją i Nauczycielami ośrodka zorganizowała wyjazd kilku wychowanków do Warszawy na tę wystawę.

Chłopcy - Damian, Łukasz, Darek i Sebastian - z przejęciem prezentowali prace swoje i swoich kolegów licznym gościom przybyłym do Łazienek. I trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem. Zainteresowanie przechodniów było bardzo duże, a chłopcy usłyszeli wiele słów podziwu i zachwytu.

Dużą atrakcją dla chłopców było spotkanie i wspólne zdjęcia z Anną Dymną, ,Pawłem Kukizem, Ewą Strzelecką, Adamem Sztabą, Czesławem Majewskim oraz Cezarym Kosińskim.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!