Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Ogłoszenie o wyniku zbiórki publicznej

04 kwietnia 2013

Ogłoszenie o wyniku zbiórki publicznej

Niniejszy wpis zawiera informacje odnośnie rozliczenia zbiórki publicznej na organizację Wierchowych Spotkań 2013.

Ogłoszenie 

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis z siedzibą w Zakopanem, ul.Orkana 3A/21 zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej dnia 15 marca 2013 r., na podstawie decyzji DAP-ZZP-632-1-10 1/13/AT nr 91/2013, wydanej przez Ministra Administracji i Cyfryzacji, uzyskała kwotę 20500 zł (licytacja przedmiotu na antenie Programu III Polskiego Radia). W związku z realizacją projektu Fundacja nie poniosła żadnych kosztów. Środki finansowe pochodzące w w/w aukcji zostaną w całości przeznaczone na organizację Wierchowych Spotkań 2013 tj. pokrycie kosztów dwutygodniowego pobytu podopiecznych Fundacji, biorących udział w warsztatach wokalnych w ramach wydarzenia, wraz z opiekunami.

Fundacja serdecznie dziękuje Panu Kamilowi Stochowi za ofiarowanie na licytację swojego kombinezonu narciarskiego z autografem. Szczególne podziękowania kieruje do Pana Michała, który wylicytował przedmiot na antenie Radiowej "Trójki".

Fundacja dziękuje również Programowi III Polskiego Radia za umożliwienie i przeprowadzenie zbiórki.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!